II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie usługi utrzymania czystości i porządku w budynkach mieszkalnych i na przyległych terenach zewnętrznych oraz innych nieruchomościach będących w zasobie oddziału Regionalnego AMW w Lublinie
Numer referencyjny: DZP-OL.2610.398.2021
II.1.2)Główny kod CPV90910000 Usługi sprzątania
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości i porządku w budynkach mieszkalnych i na przyległych terenach zewnętrznych oraz innych nieruchomościach będących w zasobie oddziału Regionalnego AMW w Lublinie zlokalizowanych w Lublinie, Zamościu, Białej Podlaskiej
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV90910000 Usługi sprzątania
90911200 Usługi sprzątania budynków
90600000 Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości i porządku w budynkach mieszkalnych i na przyległych terenach zewnętrznych oraz innych nieruchomościach będących w zasobie oddziału Regionalnego AMW w Lublinie zlokalizowanych w Lublinie.
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości i porządku w budynkach mieszkalnych i na przyległych terenach zewnętrznych oraz innych nieruchomościach będących w zasobie oddziału Regionalnego AMW w Lublinie zlokalizowanych w Zamościu.
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości i porządku w budynkach mieszkalnych i na przyległych terenach zewnętrznych oraz innych nieruchomościach będących w zasobie oddziału Regionalnego AMW w Lublinie zlokalizowanych w Białej Podlaskiej.