Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Zakup licencji oprogramowania pod nowotworzony RW.
Número de referencia: 125/BŁiI/19/KK/PMP
II.1.2)Código CPV principal48000000 Paquetes de software y sistemas de información
II.1.4)Breve descripción:
Zakup licencji oprogramowania pod nowotworzony RW. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do projektu umowy (Szczegółowy opis przedmiotu umowy).