II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części do urządzeń wyciągowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK RUDA Ruch Halemba, Ruch Pokój, Ruch Bielszowice w 2018 roku
Reference number: 701701268
II.1.2)Main CPV code42419500 Parts of lift, skip hoists or escalators
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz.U. z 2017 r.poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części do urządzeń wyciągowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK RUDA Ruch Halemba, Ruch Pokój, Ruch Bielszowice w 2018 roku.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
PROWADNIK STALOWY SZYBOWY
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)42419500 Parts of lift, skip hoists or escalators
II.2.4)Description of the procurement:
ZAWIESIE LINY WYRÓWNAWCZEJ OKRĄGŁEJ WLK. 1
Lot No: 2
ZAWIESIE LINY WYRÓWNAWCZEJ OKRĄGŁEJ WLK. 3
Lot No: 3
ZAWIESIE LINY WYRÓWNAWCZEJ PŁASKIEJ STALOWO – GUMOWEJ WLK.6
Lot No: 4
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaPrice
ZAWIESIE LINY NOŚNEJ Z SERCÓWKĄ SAMOZACISKOWĄ
Lot No: 6
ZAWIESIE LINY NOŚNEJ 2XLONOWE WLK.4
Lot No: 7
ZAWIESIE LINY WYRÓWNAWCZEJ PŁASKIEJ TYP SADEX
Lot No: 8
ZAWIESZENIE NOŚNE NACZYŃ WYCIĄGOWYCH ODMIANA A WLK-4
Lot No: 9
ZAWIESZENIE NOŚNE 4XLINOWE Z BLACHAMI TRZONOWYMI WLK-3
Lot No: 10
CZĘŚCI DO URZĄDZENIA WYCIĄGOWEGO POZOSTAŁE WG ASORTYMENTU OKREŚLONEGO W ZAŁĄCZNIKU NR 1 do SIWZ
Lot No: 11