Supplies - 559624-2018
Poland-Katowice: Mobile hydraulic-powered mine roof supports
2018/S 244-559624
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2018/S 230-526557)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa układów sterujących hydraulicznych do obudowy zmechanizowanej FAZOS 12/24 POz dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny
Reference number: 511800403
II.1.2)Main CPV code
43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa układów sterujących hydraulicznych do obudowy zmechanizowanej FAZOS 12/24 POz dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny