Bekendtgørelse om indgåede kontrakter
Resultat af udbudsproceduren
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Udskiftning radiatorer og stigstrenge - Storentreprise 5
II.1.2)Hoved-CPV-kode45000000 Bygge- og anlægsarbejder
II.1.4)Kort beskrivelse:
Storentreprise 5:
287 boliger i 8 højhuse samt 162 boliger i 7 3-plans boligblokke renoveres med nye radiatorer og nye stigstrenge til radiatorer.
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet: