Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Groenonderhoud Dukenburg (gemeente Nijmegen)
Referentienummer: RS/T41655
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht betreft het groenonderhoud van de openbare ruimte in de wijk Dukenburg van gemeente Nijmegen. Het groenonderhoud heeft betrekking op onder andere:
Onderhoud bomen;
Onderhoud bosplantsoen;
Onderhoud sierplantsoen;
Onderhoud struikrozen;
Onderhoud vaste planten en siergras;
Voor een uitvoerige beschrijving van de opdracht wordt verwezen naar het Programma van Eisen / Bestek als opgenomen in bijlage 2 van deze inschrijvingsleidraad.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht betreft het groenonderhoud van de openbare ruimte in de wijk Dukenburg van gemeente Nijmegen.