II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Reinigen en inspecteren van riolen en zinkers & reinigen van putten en kolken
Referentienummer: A-22.00004807 t/m A-22.00004812
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90400000 Diensten in verband met afvalwater
II.1.4)Korte beschrijving:
Het doel van deze aanbesteding is het rechtmatig verwerven van een (1) of meerdere zes (6) raamcontractanten voor het uitvoeren van reiniging en inspectie werkzaamheden aan het rioleringsstelsel, en reinigen van putten en kolken, in hoofdzakelijk druk binnenstedelijk gebied, in trottoirs en/of rijwegen.
Deze opdracht is verdeeld in de volgende 6 percelen:
Perceel 1 - Reinigen en Inspecteren Regenwaterriolen (jaarlijks wordt het gebied bepaald)
Perceel 2 - Reinigen en Inspecteren Regenwaterriolen WWU Routes (jaarlijks wordt het gebied bepaald)
Perceel 3 - Reinigen en Inspecteren Zinkers (jaarlijks wordt het gebied bepaald)
Perceel 4 - Reinigen Vuilwaterriool (jaarlijks wordt het gebied bepaald)
Perceel 5 - Reinigen Vuilwaterputten (jaarlijks wordt het zelfde gebied uitgevoerd)
Perceel 6 - Reinigen Kolken (jaarlijks wordt het zelfde gebied uitgevoerd)
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Reinigen en Inspecteren Regenwaterriolen
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90470000 Diensten voor rioolreiniging
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Reinigen en Inspecteren Regenwaterriolen (jaarlijks wordt het gebied bepaald)
Reinigen en Inspecteren Regenwaterriolen WWU Routes
Perceel nr.: 2
Reinigen en Inspecteren Regenwaterriolen WWU Routes (jaarlijks wordt het gebied bepaald)
Reinigen en Inspecteren Zinkers
Perceel nr.: 3
Reinigen en Inspecteren Zinkers (jaarlijks wordt het gebied bepaald)
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 4
Reinigen Vuilwaterriool (jaarlijks wordt het gebied bepaald)
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 5
Reinigen Vuilwaterputten (jaarlijks wordt het zelfde gebied uitgevoerd)
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 6
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
Reinigen Kolken (jaarlijks wordt het zelfde gebied uitgevoerd)