Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Senamiesčio gatvių atnaujinimo urbanistinės - architektūrinės galimybių studijos parengimo paslaugų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71240000 Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkamos Senamiesčio gatvių atnaujinimo urbanistinės - architektūrinės galimybių studijos parengimo paslaugos, atitinkančios sutarties priede „Senamiesčio gatvių atnaujinimo urbanistinės - architektūrinės galimybių studijos parengimo paslaugų techninė specifikacija“, kuris yra neatskiriama sutarties dalis, nurodytus reikalavimus. Paslaugų suteikimo terminas – ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo sutarties įsigaliojimo dienos.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71400000 Miestų planavimo ir kraštovaizdžio architektūros paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: