Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sprzedaż 3500 sztuk kontenerów przejezdnych
Numer referencyjny: BZA.2600.396.2021
II.1.2)Główny kod CPV34912100 Wózki popychane
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż 3500 sztuk kontenerów przejezdnych