II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Servicii de suport de actualizare informatica si suport tehnic pentru produse software
Reference number: 14838148_2022_PAAPD1355759
II.1.2)Main CPV code72540000 Computer upgrade services
II.1.4)Short description:
Servicii de suport de actualizare informatica si suport tehnic pentru produse software instalate la sediul Direcţiei Naţionale Anticorupţie, conform cerinţelor din caietul de sarcini
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
FORENSIC SOFTWARE – MAGNET FORENSICS
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)72540000 Computer upgrade services
II.2.4)Description of the procurement:
Servicii de actualizare informatică şi suport tehnic produsele FORENSIC SOFTWARE – MAGNET FORENSICS
FORENSIC SOFTWARE – CELLEBRITE
Lot No: 4
Servicii de actualizare informatică şi suport tehnic produsele FORENSIC SOFTWARE– MAGNET FORENSICS
Servicii de actualizare informatică şi suport tehnic produsele software de securitate
FORENSIC SOFTWARE – GRAYSHIFT
Lot No: 6
Servicii de actualizare informatică şi suport tehnic produsele FORENSIC SOFTWARE – PARABEN E3
FORENSIC SOFTWARE – SUMURI
Lot No: 5
Servicii de actualizare informatică şi suport tehnic produsele OYXGEN FORENSIC
FORENSIC SOFTWARE – DME Forensics
Lot No: 7
Servicii de actualizare informatică şi suport tehnic produsele FORENSIC SOFTWARE – PASSWARE
FORENSIC SOFTWARE – OXYGEN FORENSICS
Lot No: 3
Servicii de actualizare informatică şi suport tehnic produsele FORENSIC SOFTWARE – ACCESS DATA