Обявление за възложена поръчка – комунални услуги
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/25/ЕС
Раздел І: Възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Направа на просеки, кастрене на клони и отсичане на дървета по съществуващи и новоизграждащи се линии средно и ниско напрежение на територията на КЕЦ Раковски
Референтен номер: 202-EP-23-XK-B-З
II.1.2)Основен CPV код77211500 Услуги по окастряне на дървета
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката се изразява в услуги по направа на просеки, кастрене на клони и отсичане на дървета по съществуващи и новоизграждащи се линии средно напрежение (СрН) и ниско напрежение (НН) в съответствие с изискванията на Наредба №9 от 9.06.2004 г. за техническата експлоатация на електрически централи и мрежи, чл. 622 от Наредба №3 от 9.06.2004 г. за устройството на електрическите уредби и електропроводните линии, както и действащите други нормативни и поднормативни актове.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове77211500 Услуги по окастряне на дървета
II.2.4)Описание на обществената поръчка: