Bekendtgørelse om ændringer eller supplerende oplysninger
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Indkøb af lukkede containere
II.1.2)Hoved-CPV-kode44000000 Byggekonstruktioner og -materialer; andre byggevarer (undtagen elapparatur)
II.1.4)Kort beskrivelse: