II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Gorlice w roku 2024.
Numer referencyjny: S.270.12.2023
II.1.2)Główny kod CPV77200000 Usługi leśnictwa
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r., poz. 672) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa, selekcji drzew, szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarki łowieckiej, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych, utrzymania dróg leśnych i szlaków zrywkowych , do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gorlice, w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 01.01.2024 r. – 31.12.2024 r.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Kompleksowe wykonanie usług leśnych w leśnictwie Męcina Wielka
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV77210000 Usługi pozyskiwania drewna
77211000 Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna
77211100 Usługi cięcia drewna
77211200 Transport dłużyc na terenie lasów
77211300 Usługi selekcji drzew
77211400 Usługi wycinania drzew
77211500 Usługi pielęgnacji drzew
77211600 Sadzenie drzew
77230000 Usługi doraźne dotyczące leśnictwa
77231000 Usługi gospodarki leśnej
77231200 Usługi zwalczania szkodników leśnych
77231600 Usługi zalesiania
75251120 Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa, selekcji drzew, szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarki łowieckiej, utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych, utrzymania dróg leśnych i szlaków zrywkowych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gorlice, w roku 2024. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Kompleksowe wykonanie usług leśnych w leśnictwie Łużna
Część nr: 2
Kompleksowe wykonanie usług leśnych w leśnictwie Stróże
Część nr: 3
Kompleksowe wykonanie usług leśnych w leśnictwie Dragaszów
Część nr: 4
Kompleksowe wykonanie usług leśnych w leśnictwie Bodaki
Część nr: 5
Kompleksowe wykonanie usług leśnych w leśnictwie Małastów
Część nr: 6
Kompleksowe wykonanie usług leśnych w leśnictwie Owczary
Część nr: 7
Kompleksowe wykonanie usług z zakresu szkółkarstwa oraz kompleksowe wykonanie usług leśnych w Leśnictwie Ropica Górna
Część nr: 8
Kompleksowe wykonanie usług leśnych w leśnictwie Konieczna
Część nr: 9
Kompleksowe wykonanie usług leśnych w leśnictwie Krzywa
Część nr: 10
Kompleksowe wykonanie usług leśnych w leśnictwie Wołowiec
Część nr: 11
Kompleksowe wykonanie usług leśnych w leśnictwie Radocyna
Część nr: 12
Kompleksowe wykonanie usług leśnych w leśnictwie Grab
Część nr: 13
Kompleksowe wykonanie usług leśnych w zakresie łowiectwa
Część nr: 14