Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn.: „Regionalny Projekt Wdrożeniowy – Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym na sieci TEN-T Etap 1 w Oddziale GDDKiA w Łodzi
Número de referencia: O.Ł.D3.2413.8.2019.ig
II.1.2)Código CPV principal71520000 Servicios de supervisión de obras
II.1.4)Breve descripción:
Pełna nazwa zamówienia brzmi: „Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn.: „Regionalny Projekt Wdrożeniowy – Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym na sieci TEN-T Etap 1 w Oddziale GDDKiA w Łodzi – drogi A1 i A2 oraz CZR Stryków”".
Należy przyjąć, że głównym przedmiotem zamówienia jest usługa nadzoru nad projektowaniem systemu zarządzania ruchem drogowym, integracją wielu systemów, wdrożeniem, uruchomieniem systemu, a następnie nadzór nad usługą utrzymania systemu.