Nos complace anunciar que la nueva versión del portal TED se desplegará el 29 de enero de 2024 (fecha indicativa aún por confirmar). ¿Le interesa descubrir las nuevas funcionalidades, mejoras y repercusiones para los usuarios? Le invitamos a visitar nuestro artículo y a encontrar más información sobre los principales cambios y nuevas funcionalidades.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Świadczenie usług w zakresie obsługi biurowej oraz infolinii
Número de referencia: ZP/6/GDB/2019
II.1.2)Código CPV principal
79500000 Servicios de ayuda en las funciones de oficina
II.1.4)Breve descripción:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie obsługi biurowej oraz infolinii w ramach bieżących potrzeb Biura KRRiT, zwanych dalej: „Usługami”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i sposób jego wykonania zawarte są w istotnych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4 do zaproszenia.
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
79551000 Servicios de mecanografía
79521000 Servicios de fotocopia
79991000 Servicios de control de existencias
79610000 Servicios de colocación de personal
79995200 Servicios de catalogación
II.2.4)Descripción del contrato:
1. Zakres przedmiotu Umowy realizowanego przez Wykonawcę obejmuje:
1) obsługę korespondencji przychodzącej i będącej w dyspozycji Zamawiającego w zakresie wprowadzania danych do systemu Elektronicznego Obiegu Spraw i Dokumentów (system Zamawiającego dot. obiegu dokumentów, w skrócie EOSiD), łącznie ze skanowaniem dokumentów,
2) wykonywanie innych czynności biurowych na polecenie Zamawiającego, w tym:
a) przygotowywanie pism i e-maili,
b) obsługę urządzeń kopertujących, kserokopiarek, drukarek, faksów, bindownic i skanerów,
c) kompletowanie, układanie, rozkładanie, opisywanie istniejącej dokumentacji Zamawiającego,
3) obsługę infolinii, w ramach której Wykonawca zapewni przeszkolonych pracowników do obsługi infolinii. Obsługa infolinii polega na telefonicznym udzielaniu informacji oraz odpowiedzi na pytania i skargi, w tym w sprawach opłat abonamentowych za używanie odbiorników radiofonicznych i telewizyjnych, w szczególności udzielania informacji w zakresie kompetencji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23.11.2012 r. Prawo pocztowe (t.j. z dnia 25.10.2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 2188 ze zm.), określonych w przepisach ustawy z dnia 21.4.2005 r. o opłatach abonamentowych (t.j. z dnia 30.8.2019 r. Dz.U. z 2019 r. poz. 1801 ze zm.). Wykonawca przygotuje w porozumieniu z Zamawiającym scenariusz rozmowy,
4) sporządzanie raportów, sporządzanie inwentaryzacji lub katalogowanie dokumentacji będącej w posiadaniu Zamawiającego.