II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddziału w Warszawie w podziale na 10 zadań
Numer referencyjny: GDDKiA.O.WA.D-3.2412.61.2021
II.1.2)Główny kod CPV45221110 Roboty budowlane w zakresie mostów
II.1.4)Krótki opis:
Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddziału w Warszawie w podziale na 10 zadań:
Zadanie 1 – Rejon Boża Wola
Zadanie 2 – Rejon Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Siedlce
Zadanie 3 – Rejon Ożarów Mazowiecki – drogi nr 50, 92, 92e, 50a, 50f, Rejon Grójec
Zadanie 4 – S2 od Węzła Konotopa do węzła Lubelska, S79, S7 Salomea – Wolica
Zadanie 5 – A2 od węzła Konotopa do granicy województwa mazowieckiego
Zadanie 6 – S8 od węzła Opacz do granicy województwa mazowieckiego
Zadanie 7 – S8f od węzła Konotopa do drogi 639 (Marki)
Zadanie 8 – Rejon Przasnysz, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka
Zadanie 9 – Rejon Radom, Zwoleń
Zadanie 10 – Rejon Płock, Płońsk, Mława
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do maksymalnej liczby części: 6
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddziału w Warszawie w podziale na 10 zadań: Zadanie 1 – Rejon Boża Wola
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45221120 Roboty budowlane w zakresie wiaduktów
77312000 Usługi usuwania chwastów
90000000 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
90511300 Usługi zbierania śmieci
90610000 Usługi sprzątania i zamiatania ulic
II.2.4)Opis zamówienia:
Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddziału w Warszawie w podziale na 10 zadań: Zadanie 2 – Rejon Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Siedlce
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV77312000 Usługi usuwania chwastów
90611000 Usługi sprzątania ulic
45221120 Roboty budowlane w zakresie wiaduktów
Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddziału w Warszawie w podziale na 10 zadań: Zadanie 3 – Rejon Ożarów Mazowiecki – drogi nr 50, 92, 92e, 50a, 50f, Rejon Grójec
Część nr: 3
Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddziału w Warszawie w podziale na 10 zadań: Zadanie 4 – S2 od Węzła Konotopa do węzła Lubelska, S79, S7 Salomea – Wolica
Część nr: 4
Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddziału w Warszawie w podziale na 10 zadań: Zadanie 5 – A2 od węzła Konotopa do granicy województwa mazowieckiego
Część nr: 5
Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddziału w Warszawie w podziale na 10 zadań: Zadanie 6 – S8 od węzła Opacz do granicy województwa mazowieckiego
Część nr: 6
Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddziału w Warszawie w podziale na 10 zadań: Zadanie 7 – S8f od węzła Konotopa do drogi 639 (Marki)
Część nr: 7
Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddziału w Warszawie w podziale na 10 zadań: Zadanie 8 – Rejon Przasnysz, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka
Część nr: 8
Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddziału w Warszawie w podziale na 10 zadań: Zadanie 9 – Rejon Radom, Zwoleń
Część nr: 9
Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddziału w Warszawie w podziale na 10 zadań: Zadanie 10 – Rejon Płock, Płońsk, Mława
Część nr: 10