Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Realisatie busbaan (busbaan 490) te Almere
Referentienummer: GON-20-21-023-T01
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
Realisatie busbaan (busbaan 490), zie verder het bestek
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45262300 Betonwerk
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Prijs