II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa kół napędowych ciernych do napędów lokomotyw spalinowych kolejek podwieszanych oraz wciągników hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-51
Nuorodos numeris: 701903567
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43600000 Kasybos, karjerų eksploatavimo ir statybos mašinų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kół napędowych ciernych do napędów lokomotyw spalinowych kolejek podwieszanych oraz wciągników hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-51.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43600000 Kasybos, karjerų eksploatavimo ir statybos mašinų dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zadania – wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 2 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 3 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 4 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 5 – rolka pędna
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie nr 6 – rolka pędna
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie nr 7 – krążek napędowy
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie nr 8 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie nr 9 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie nr 10 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie nr 11 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie nr 12 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie nr 13 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 13
Zadanie nr 14 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 14
Zadanie nr 15 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zadanie nr 16 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zadanie nr 17 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 17
Zadanie nr 18 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 18
Zadanie nr 19 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 19
Zadanie nr 20 – koło napędowe cierne
Pirkimo dalies Nr.: 20