II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa osprzętu do klejenia górotworu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-18
II.1.2)Główny kod CPV43600000 Części maszyn górniczych, kopalniczych oraz budowlanych
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu do klejenia górotworu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 288-7.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Kotwa stalowa rurowa L-2500
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43600000 Części maszyn górniczych, kopalniczych oraz budowlanych
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zadania – wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ
Żerdź kotwy iniekcyjnej, głowica mechaniczna jednorazowa uszczelniająca, głowica hydrauliczna jednorazowa uszczelniająca, złączki
Część nr: 2
Rura metalowa wlewowa 1,5 m
Część nr: 3
Rura metalowa wlewowa 2,0 m
Część nr: 4
Nabojnica – głowica jednorazowa
Część nr: 5
Głowica uszczelniająca wielokrotnego użycia, łącznik głowicy uszczelniającej
Część nr: 6
Rura metalowa wlewowa 0,5 m
Część nr: 7