Tájékoztatom, hogy a „Gyermekparadicsom” - vizes játszópark létrehozása” tárgyú, Uniós nyílt közbeszerzési eljárásban Ajánlatkérő az alábbiak szerint módosította az ajánlattételi felhívást és a közbeszerzési dokumentációt
(ajánlattételi felhívás)
Eredeti: