Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Servicii de agenți de personal temporar
Număr de referinţă: PROC/2020/04
II.1.2)Cod CPV principal79620000 Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectivul general al acestui contract-cadru este de a oferi agenți intermediari diferitelor agenții situate în Franța (ESMA, ERA, CPVO, ABE), în conformitate cu profilurile solicitate.
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)79620000 Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: