Tájékoztató az eljárás eredményéről – Közszolgáltatások
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/25/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Szűrőberendezések ellenőrzési munkáinak végzése
Hivatkozási szám: EKR000885292019
II.1.2)Fő CPV-kód71630000 Műszaki vizsgálati és elemzési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)71630000 Műszaki vizsgálati és elemzési szolgáltatások
71632000 Műszaki tesztelési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az atomerőmű különböző technológiai rendszereiben szűrőberendezések vannak beépítve az üzemeltetés, karbantartás, vagy üzemzavar során keletkező gáz és aeroszol formában keletkező radioaktív anyagok szűrésére. A szűrőberendezések (impregnált aktív szén töltetű jódszűrők, aeroszol szűrők, adszorber szűrők) biztosítják a környezeti kibocsátás minimalizálását, illetve az atomerőmű munkavállalóinak a munkavégzéshez a megfelelő munkafeltételeket.
A szűrőberendezések a szűrési feladattól függően különböző kialakításúak, és különböző szellőző, illetve gáztisztító rendszerekbe vannak beépítve. A szűrőberendezések megfelelő hatékonyságát periodikusan - évente - ellenőrizni kell azok hatásfokának, tömörségének ellenőrzésével.
Ssz Mérés típusa 2020 2021 2022 2023 2024
Mérések száma Mérések sz. Mérések sz. Mérések sz. Mérések sz.
1 C-500 aeroszol szűrő helyszíni ellenőrzés 46 35 35 35 35
2 Aktív szén minta laboratóriumi ellenőrzés 45 43 43 43 43
3 Gáztisztító adszorber szűrő helyszíni ellenőrzés 7 7 7 7 7
4 Jódszűrő aktív szén töltet helyszíni tömörségellen.-e 10 10 10 10 10
A részletes feltételeket a Közbeszerzési Dokumentum részét képező közbeszerzési műszaki leírás tartalmazza.