Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Asmens apsaugos priemonių užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą
II.1.2)CPV-Code Hauptteil18143000 Schutzkleidung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
CPO LT vykdo Pirkimą, kurio tikslas – pirkimo sutarčių, kurių dalykas nustatytas šiuose pirkimo dokumentuose, tarp Lietuvos Respublikoje registruotų perkančiųjų organizacijų ar perkančiųjų subjektų ir tiekėjų sudarymas sukurtos DPS pagrindu. CPO LT pasilieka teisę sukurtoje DPS vykdyti Konkrečius pirkimus ir ne perkančiosioms organizacijoms ar perkantiesiems subjektams.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 125 036 350.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: