Ne bucurăm să vă anunțăm că veți putea utiliza noua versiune a portalului TED începând cu 29.1.2024 (dată orientativă, care rămâne de confirmat). Citiți-ne articolul pentru a afla care sunt îmbunătățirile și noile funcționalități și ce înseamnă acestea pentru utilizatori!
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Dezvoltare sistem SCADA prin achizitie echipamente SCADA, upgrade infrastructura SCADA
Număr de referinţă: 2023_154
II.1.2)Cod CPV principal
48517000 Pachete software IT
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectul contractului este Dezvoltare sistem SCADA prin achizitie echipamente SCADA, upgrade infrastructura SCADA.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a solicitarilor de participare: 17 zile. Entitatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de data depunerii solicitărilor de participare.
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 6 002 955.47 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)
32424000 Infrastructură de reţea
32562000 Cabluri cu fibre optice
51610000 Servicii de instalare de computere şi de echipament de procesare a informaţiilor
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Se va achizitiona Dezvoltare sistem SCADA prin achizitie echipamente SCADA, upgrade infrastructura SCADA, conform Document descriptiv/Caiet de Sarcini.