Works - 560875-2020
Czechia-Prague: Construction work for bridges
2020/S 228-560875
Contract notice
Works
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Stavební a běžná údržba mostů
II.1.2)Main CPV code
45221100 Construction work for bridges
II.1.4)Short description:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s až 5 (pěti) účastníky. Zadávání dílčích veřejných zakázek na základě rámcové dohody bude probíhat postupem bez obnovení soutěže dle § 134 ZZVZ a postupem s obnovením soutěže dle § 135 ZZVZ.
Předmětem dílčích veřejných zakázek bude provádění jednotlivých činností při provádění stavební a běžné údržby mostů ve správě Zadavatele, a to průběžně dle aktuálních potřeb Zadavatele.
Práce běžné údržby mostů budou prováděny zpravidla na pravidelné bázi dle předem definovaných potřeb a oblastí Zadavatele. Realizace prací stavební údržby, včetně neodkladných opatření k zajištění bezpečnosti provozu se skládá z takových prací, které budou zadávány na základě výstupů z běžných, hlavních a mimořádných prohlídek mostních objektů ve správě Zadavatele. Podnětem pro realizaci Prací ale mohou být i nenadálá zjištění poškození mostů nebo jejich částí včetně těch způsobených náhlými událostmi (nehoda, přírodní jev apod.).
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 599 600 000.00 CZK
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement: