2. A KD jelen felhívás I.3. pontjában meghatározott címen korlátozás nélkül, teljes körűen, közvetlenül és díjmentesen elérhető az ajánlattételi határidő napján 11:00 óráig.
5. AK az alkalmassági követelményeket (III.1.2. pont P1.-P2., III.1.3. pont M1. - M2.) a minősített ajánlattevők jegyzékéhez képest szigorúbban határozta meg.