Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Suministros - 561639-2019
Submission deadline has been amended by:  23905-2020
Polonia-Kościerzyna: Equipamiento médico
2019/S 229-561639
Anuncio de licitación
Suministros
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
DZP/44/19 Informatyzacja zakładu patologii wraz z dostawą urządzeń
Número de referencia: DZP/44/19
II.1.2)Código CPV principal
33100000 Equipamiento médico
II.1.4)Breve descripción:
1. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 6 zadań:
nr zadania; przedmiot:
1. informatyzacja zakładu patomorfologii;
2. cyfryzacja preparatów mikroskopowych;
3. system do półautomatycznego wykonywania preparatów LBC;
4. automatyczna barwiarka + zaklejarka preparatów mikroskopowych + procesor tkankowy + mikroskop + cytowirówka;
5. mikrotom saneczkowy;
6. destylarka.
Zamawiający nie przewiduje zamówień uzupełniających, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 ustawy Pzp.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Informatyzacja
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
72212421 Servicios de desarrollo de software de gestión de instalaciones
II.2.4)Descripción del contrato:
Informatyzacja zakładu patomorfologii.
Cyfryzacja preparatów mikroskopowych
Lote nº: 2
Cyfryzacja preparatów mikroskopowych.
System do półautomatycznego wykonywania preparatów LBC
Lote nº: 3
System do półautomatycznego wykonywania preparatów LBC.
Automatyczna barwiarka, zaklejarka preparatów mikroskopowych, procesor tkankowy, mikroskop, cytowirówka
Lote nº: 4
Automatyczna barwiarka + zaklejarka preparatów mikroskopowych + procesor tkankowy + mikroskop + cytowirówka
Mikrotom saneczkowy
Lote nº: 5
Mikrotom saneczkowy.
Destylarka
Lote nº: 6
Destylarka.