Ne bucurăm să vă anunțăm că veți putea utiliza noua versiune a portalului TED începând cu 29.1.2024 (dată orientativă, care rămâne de confirmat). Citiți-ne articolul pentru a afla care sunt îmbunătățirile și noile funcționalități și ce înseamnă acestea pentru utilizatori!
Există unele erori care afectează modul în care sunt afișate anunțurile din formularele electronice. Încercăm să rezolvăm problema. Între timp, vă rugăm să consultați pagina noastră dedicată pentru mai multe informații și îndrumări.
Au început înscrierile la cel de-al 4-lea atelier cu reutilizatorii TED, care va avea loc la 14 decembrie 2023.
Bunuri - 561731-2023
România-Târgu Mureș: Vehicule pentru orice tip de teren
2023/S 179-561731
Anunț de participare – utilități
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Autovehicule cu tractiune integrala
Număr de referinţă: 262, 308, 313
II.1.2)Cod CPV principal
34113200 Vehicule pentru orice tip de teren
II.1.4)Descriere succintă:
Procedura de achizitie desfasurata in vederea incheierii unui contract pentru procurarea de autovehicule pentru Delgaz Grid S.A.
Clarificarile sau informatiile in legatura cu documentatia de atribuire vor fi transmise cu 18 zile inainte de data limita de depunere a solicitarilor de participare, iar raspunsul entitatii contractante la aceste solicitari va fi transmi in a 11- zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea solicitarilor de participare, in conformitate cu art. 173 din Legea 99/2016.
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 3 277 000.00 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Autovehicule cu tractiune integrala 33 buc