Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
DS NEAMȚ - SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ ȘI TRANSPORT BUȘTENI, IX 2023 - LOT 41 OS Brateș P112
Număr de referinţă: 10244/18.07.2023
II.1.2)Cod CPV principal77211100 Servicii de exploatare forestieră
II.1.4)Descriere succintă:
Servicii de exploatare forestiera si transport busteni, conform caietului de sarcini.
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Prestari de servicii de exploatare forestieră și transport bușteni pentru Lot 41 OS Brateș P112, conform specificatiilor caietului de sarcini.