Supplies - 561949-2023
Display compact view
Estonia - Animal products, meat and meat products - Toiduainete ostmine
179/2023 - 00561949-2023
Contract or concession award notice – standard regime
2. Procedure
2.1 Procedure
Title: Toiduainete ostmine
Description: AS Koeru Hooldekeskus soovib osta toiduaineid 12 kuu jooksul hankelepingu sõlmimisest. Töö hulka kuulub toiduainete tarne ja transport aadressitele: ida tn 2 Koeru alevik ja Mündi 5d Paide linn (s.h. nimetatud hoonete konkreetsesse ruumi).
Internal identifier: 267872
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
2.1.1 Purpose
Nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Additional classification (cpv): 15200000 Prepared and preserved fish
Additional classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Additional classification (cpv): 15500000 Dairy products
Additional classification (cpv): 15600000 Grain mill products, starches and starch products
Additional classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Additional classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Additional classification (cpv): 03220000 Vegetables, fruits and nuts
Additional classification (cpv): 03100000 Agricultural and horticultural products
Additional classification (cpv): 15330000 Processed fruit and vegetables
2.1.2 Place of performance
Country: Estonia
2.1.4 General information
Legal basis:
Directive 2014/24/EU
5. Lot
5.1 Lot: LOT-0001
Title: Kala ja kalatooted
Description: AS Koeru Hooldekeskus soovib osta kala ja kalatooteid 12 kuu jooksul hankelepingu sõlmimisest. Töö hulka kuulub toiduainete tarne ja transport aadressitele: ida tn 2 Koeru alevik ja Mündi 5d Paide linn (s.h. nimetatud hoonete konkreetsesse ruumi). Täpsem soovitud toodete nimekiri Lisa 1-1 Tehniline kirjeldus / Pakkumuse vorm.
5.1.1 Purpose
Main classification (cpv): 15200000 Prepared and preserved fish
5.1.2 Place of performance
5.1.3 Estimated duration
Duration: 12 MONTH
5.1.6 General information
5.1.8 Accessibility criteria
Accessibility criteria for persons with disabilities are not included because the procurement is not intended for use by natural persons
5.1.10 Award criteria
Criterion
Type: Price
Weight (points, exact): 100
5.1.12 Terms of procurement
5.1.15 Techniques
Framework agreement
None
Information about the dynamic purchasing system
5.1.16 Further information, mediation and review
Mediation organisation: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Review organisation: Riigihangete vaidlustuskomisjon
Organisation providing additional information about the procurement procedure: AS Koeru Hooldekeskus
5.1 Lot: LOT-0002
Title: Liha ja lihatooted
Description: AS Koeru Hooldekeskus soovib osta liha ja lihatooteid 12 kuu jooksul hankelepingu sõlmimisest. Töö hulka kuulub toiduainete tarne ja transport aadressitele: ida tn 2 Koeru alevik ja Mündi 5d Paide linn (s.h. nimetatud hoonete konkreetsesse ruumi). Täpsem soovitud toodete nimekiri Lisa 1-2 Tehniline kirjeldus / Pakkumuse vorm.
5.1 Lot: LOT-0003
Title: Piim ja piimatooted
Description: AS Koeru Hooldekeskus soovib osta piim ja piimatooteid 12 kuu jooksul hankelepingu sõlmimisest. Töö hulka kuulub toiduainete tarne ja transport aadressitele: ida tn 2 Koeru alevik ja Mündi 5d Paide linn (s.h. nimetatud hoonete konkreetsesse ruumi). Täpsem soovitud toodete nimekiri Lisa 1-3 Tehniline kirjeldus / Pakkumuse vorm.
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
5.1 Lot: LOT-0004
Title: Külmutatud köögiviljad ja -marjad
Description: AS Koeru Hooldekeskus soovib osta külmutatud köögiviljad ja -marjad 12 kuu jooksul hankelepingu sõlmimisest. Töö hulka kuulub toiduainete tarne ja transport aadressitele: ida tn 2 Koeru alevik ja Mündi 5d Paide linn (s.h. nimetatud hoonete konkreetsesse ruumi). Täpsem soovitud toodete nimekiri Lisa 1-4 Tehniline kirjeldus / Pakkumuse vorm.
Main classification (cpv): 03220000 Vegetables, fruits and nuts
5.1 Lot: LOT-0005
Title: Köögiviljad
Description: AS Koeru Hooldekeskus soovib osta köögiviljad 12 kuu jooksul hankelepingu sõlmimisest. Töö hulka kuulub toiduainete tarne ja transport aadressitele: ida tn 2 Koeru alevik ja Mündi 5d Paide linn (s.h. nimetatud hoonete konkreetsesse ruumi). Täpsem soovitud toodete nimekiri Lisa 1-5 Tehniline kirjeldus / Pakkumuse vorm.
Main classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
5.1 Lot: LOT-0006
Title: Töödeldud aedviljad
Description: AS Koeru Hooldekeskus soovib osta töödeldud aedviljad 12 kuu jooksul hankelepingu sõlmimisest. Töö hulka kuulub toiduainete tarne ja transport aadressitele: ida tn 2 Koeru alevik ja Mündi 5d Paide linn (s.h. nimetatud hoonete konkreetsesse ruumi). Täpsem soovitud toodete nimekiri Lisa 1-6 Tehniline kirjeldus / Pakkumuse vorm.
Main classification (cpv): 15330000 Processed fruit and vegetables
5.1 Lot: LOT-0007
Title: Kuivained ja muud erinevad toiduained
Description: AS Koeru Hooldekeskus soovib osta Kuivained ja muud erinevad toiduained 12 kuu jooksul hankelepingu sõlmimisest. Töö hulka kuulub toiduainete tarne ja transport aadressitele: ida tn 2 Koeru alevik ja Mündi 5d Paide linn (s.h. nimetatud hoonete konkreetsesse ruumi). Täpsem soovitud toodete nimekiri Lisa 1-7 Tehniline kirjeldus / Pakkumuse vorm.
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5.1 Lot: LOT-0008
Title: Pagaritooted
Description: AS Koeru Hooldekeskus soovib osta pagaritooted 12 kuu jooksul hankelepingu sõlmimisest. Töö hulka kuulub toiduainete tarne ja transport aadressitele: ida tn 2 Koeru alevik ja Mündi 5d Paide linn (s.h. nimetatud hoonete konkreetsesse ruumi). Täpsem soovitud toodete nimekiri Lisa 1-8 Tehniline kirjeldus / Pakkumuse vorm.
Main classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes