Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych na potrzeby spotkań służbowych MSZ
Referenznummer der Bekanntmachung: BPZZ.270.31.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Ministerstwa Spraw Zagranicznych, przez okres dwóch lat, szczegółowo wyspecyfikowanych w Załączniku nr 1 do SWZ