Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sprzedaż i dostarczenie ciepła do budynków stanowiących własność m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów będących w administracji Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami
Referenznummer der Bekanntmachung: TZ-WRU.260.3.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Zamówienie dotyczy sprzedaży i dostarczenie ciepła do budynków stanowiących własność m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów będących w administracji Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie ciepła do budynków stanowiących własność m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów będących w administracji Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami.