II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Lipusz w roku 2024
Referenznummer der Bekanntmachung: NZP.270.3.1.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, nasiennictwa i szkółkarstwa, ochrony przyrody i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych oraz utrzymania infrastruktury turystycznej i edukacyjnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lipusz w roku 2024.Przedmiot zamówienia został podzielony na 15 części (15 Pakietów). Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 - 31.12.2024r.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 10 743 450.25 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet nr 1 - Leśnictwo Sulęczyno
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
75251120 Waldbrandbekämpfung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych oraz utrzymania infrastruktury turystycznej i edukacyjnej do wykonania na terenie Leśnictwa Sulęczyno w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 - 31.12.2024r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet nr 2 - Leśnictwo Bawernica
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych oraz utrzymania infrastruktury turystycznej i edukacyjnej do wykonania na terenie Leśnictwa Bawernica w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 - 31.12.2024r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet nr 3 - Leśnictwo Parchowo
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych oraz utrzymania infrastruktury turystycznej i edukacyjnej do wykonania na terenie Leśnictwa Parchowo w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 - 31.12.2024r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet nr 4 - Leśnictwa: Zdunowice, Karpno
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych oraz utrzymania infrastruktury turystycznej i edukacyjnej do wykonania na terenie Leśnictw Zdunowice i Karpno w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 - 31.12.2024r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet nr 5 - Leśnictwo Glinowo
Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych oraz utrzymania infrastruktury turystycznej i edukacyjnej do wykonania na terenie Leśnictwa Glinowo w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 - 31.12.2024r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet nr 6 - Leśnictwo Żółno
Los-Nr.: 6
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych oraz utrzymania infrastruktury turystycznej i edukacyjnej do wykonania na terenie Leśnictwa Żółno w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 - 31.12.2024r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet nr 7 - Leśnictwa: Zdroje, Płocice
Los-Nr.: 7
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych oraz utrzymania infrastruktury turystycznej i edukacyjnej do wykonania na terenie Leśnictw Zdroje i Płocice w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 - 31.12.2024r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet nr 8 - Leśnictwo Płociczno
Los-Nr.: 8
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych oraz utrzymania infrastruktury turystycznej i edukacyjnej do wykonania na terenie Leśnictwa Płociczno w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 - 31.12.2024r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet nr 9 - Leśnictwo Trawice
Los-Nr.: 9
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych oraz utrzymania infrastruktury turystycznej i edukacyjnej do wykonania na terenie Leśnictwa Trawice w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 - 31.12.2024r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet nr 10 - Leśnictwo Dywan
Los-Nr.: 10
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych oraz utrzymania infrastruktury turystycznej i edukacyjnej do wykonania na terenie Leśnictwa Dywan w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 - 31.12.2024r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet nr 11 - Leśnictwa: Głuchy Bór, Wiele
Los-Nr.: 11
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych oraz utrzymania infrastruktury turystycznej i edukacyjnej do wykonania na terenie Leśnictw Głuchy Bór i Wiele w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 - 31.12.2024r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet nr 12 - Leśnictwo Zarośle
Los-Nr.: 12
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przyrody i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby i melioracji agrotechnicznych oraz utrzymania infrastruktury turystycznej i edukacyjnej do wykonania na terenie Leśnictwa Zarośle w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 - 31.12.2024r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet nr 13 - Szkóła Leśna Trawice
Los-Nr.: 13
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77211500 Baumpflege
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, nasiennictwa i szkółkarstwa, ochrony przeciwpożarowej, przygotowania gleby przy użyciu wału trójzębnego, wysiewu u nasion siewnikiem Sobańskiego do wykonania na terenie Szkółki Leśnej Trawice i terenie Nadleśnictwa Lipusz w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 - 31.12.2024r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet nr 14 - HARW1 - Leśnictwa: Bawernica, Parchowo, Zdunowice, Zdroje, Płocice
Los-Nr.: 14
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Leśnictw Bawernica, Parchowo, Zdunowice, Zdroje i Płocice w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 - 31.12.2024r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet nr 15 - HARW2 - Leśnictwa: Karpno, Głuchy Bór, Zarośle, Wiele
Los-Nr.: 15
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Leśnictw Karpno, Głuchy Bór, Zarośle i Wiele w roku 2024. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2024 - 31.12.2024r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia.