Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Bezgotówkowy zakup paliwa do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie
Referenznummer der Bekanntmachung: WR.ROZ.2710.65.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09100000 Brennstoffe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz sprzętu zmechanizowanego w 2023 r.:
olej napędowy ON, benzyna bezołowiowa PB 95, benzyna bezołowiowa PB 98, gaz propan-butan (LPG) i dodatkowo (częściach 2,3,4,5,7,8,10,11 i 12 zamówienia) mycie zewnętrzne pojazdów służbowych Zamawiającego w myjniach automatycznych w sieci stacji paliw Wykonawcy oraz w cz.12 zamówienia doraźny zakup płynów eksploatacyjnych oraz drobnych akcesoriów samochodowych do pojazdów służbowych Zamawiającego i produkty i usługi pozapaliwowe nie stanowiące własności Wykonawcy np. opłaty autostradowe (e-TOLL, e-Bilet), opłaty parkingowe, usługi aplikacji mobilnych, doładowania telefonów komórkowych