Meddelande om tilldelning av kontrakt
Resultat av upphandlingsförfarandet
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:Referensnummer: KOM-413359
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79420000 Managementtjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Trafikverket eftersöker en (1) resurskonsult som ska bistå Trafikverkets Underhåll/ Teknik och miljö/ Verksamhetsstyrning. I uppdraget ingår även att vid behov bistå andra projekt och linje organisation med hjälp inom område kravhantering och kravstruktur
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)79420000 Managementtjänster
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: