II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Rytel w roku 2022
Referenznummer der Bekanntmachung: ZG.270.1.17.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa, selekcji, szkółkarstwa i utrzymania czystości do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rytel w roku 2022.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 4 715 344.68 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 2
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 2
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet I - zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna - leśnictwo Funka oraz Krojanty
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)75251120 Waldbrandbekämpfung
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231400 Forstinventur
77231500 Forstüberwachung oder -bewertung
77231600 Aufforstung
77231800 Führung von Waldbaumschulen
90511300 Müllsammlung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Realizacja prac wchodzących w skład przedmiotu zamówienia dla poszczególnych Pakietów będzie się odbywała na obszarze leśnictw – właściwych dla danego Pakietu („Obszar Realizacji Pakietu”). Wskazana w Załącznikach nr 3.1. – 3.3. lokalizacja (adres leśny) poszczególnych prac leśnych wchodzących w zakres Przedmiotu Umowy ma charakter wstępny. Lokalizacja (adres leśny) poszczególnych prac wchodzących w zakres Przedmiotu Umowy zostanie określona w Zleceniu, o którym mowa w pkt 3.3. ppkt 1), z zastrzeżeniem, iż zawsze będzie to Obszar Realizacji Pakietu.
Szczegółowy opis standardu technologii wykonawstwa prac wchodzących w skład zamówień, o których mowa w pkt 3.7 zawarty został w Załączniku nr 4 do SWZ.
Pakiet II - zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna - leśnictwo Kopernica oraz Jakubowo
Los-Nr.: 2
Pakiet III - zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna - leśnictwo Powałki oraz Turowiec
Los-Nr.: 3
Pakiet IV - zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna - leśnictwo Wolność oraz Kosowa Niwa
Los-Nr.: 4
Pakiet V - zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna - leśnictwo Jaty oraz Mylof
Los-Nr.: 5
Pakiet VI - zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna - leśnictwo Jeziorko oraz Młynki
Los-Nr.: 6
Pakiet VII - zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna - leśnictwo Lutom oraz Żukowo
Los-Nr.: 7
Pakiet VIII - Obsługa wyłuszczarni Nasion oraz Szkółki leśnej w Klosnowie
Los-Nr.: 8
Realizacja prac wchodzących w skład przedmiotu zamówienia dla poszczególnych Pakietów będzie się odbywała na obszarze właściwym dla danego Pakietu („Obszar Realizacji Pakietu”). Wskazana w Załącznikach nr 3.1. – 3.3. lokalizacja (adres leśny) poszczególnych prac leśnych wchodzących w zakres Przedmiotu Umowy ma charakter wstępny. Lokalizacja (adres leśny) poszczególnych prac wchodzących w zakres Przedmiotu Umowy zostanie określona w Zleceniu, o którym mowa w pkt 3.3. ppkt 1), z zastrzeżeniem, iż zawsze będzie to Obszar Realizacji Pakietu.
Pakiet IX - Obsługa Punkt Alrmowo-Dyspozycyjnego (PAD) Nadleśnictwa Rytel
Los-Nr.: 9
Realizacja prac wchodzących w skład przedmiotu zamówienia dla poszczególnych Pakietów będzie się odbywała na obszarze leśnictw – właściwych dla danego Pakietu („Obszar Realizacji Pakietu”).
Zakres obowiązków dyżurnego w Punkcie Alarmowo Dyspozycyjnym (Pakiet nr IX) zawiera załącznik nr 3.6 do SWZ;
Pakiet X - Usług z zakresu turystyczno-edukacyjnego zagospodarowania lasu oraz Utrzymanie czystości MPP na terenie Nadleśnictwa Rytel
Los-Nr.: 10
Szczegółowy opis prac został wskazany w załącznikach nr 3.1-3.5 oraz załącznik nr 3.7. - Informacja dla Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia na pakiet X (część obejmująca zakresu turystyczno-edukacyjnego zagospodarowania lasu - rozmiar prac),załącznik nr 3.8. - Informacja dla wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia na pakiet X (część obejmująca Utrzymanie czystości MPP na terenie Nadleśnictwa Rytel).
Pakiet XI - zbiór szyszek z drzew stojących
Los-Nr.: 11