Lieferungen - 562260-2023
Polen-Ostróda: Krankenwagen
2023/S 180-562260
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa ambulansów ratunkowych typu C z wyposażeniem medycznym.
Referenznummer der Bekanntmachung: SOSA.ZP.3321.20.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34114121 Krankenwagen - UB07
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiot zamówienia jest sprzedaż oraz dostarczenie fabrycznie nowych ambulansów typu C w rozumieniu polskiej normy PN-EN 1789 na potrzeby Szpitala w Ostródzie SA..Szczegółowy opis ambulansów objętych przedmiotem zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż oraz dostarczenie fabrycznie nowych ambulansów typu C w rozumieniu polskiej normy PN-EN 1789 na potrzeby Szpitala w Ostródzie SA.
2. Szczegółowy opis ambulansów objętych przedmiotem zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia.
3. Dostarczone ambulanse muszą spełniać warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. (Dz. U z 2016 r. poz. 2022 z późń.zm.) w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia a także posiadać ważną homologację na samochód bazowy oraz kompletnie zabudowany ambulans sanitarny wystawioną zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U z 2023 r. poz. 1047 z późń.zm.)
4. Wyposażenie medyczne ambulansów (które zostało zakwalifikowane jako wyrób medyczny) musi posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu i używania na terenie RP zgodnie z ustawa z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (DZ. U z 2022 r. poz. 974 ze zm.).
5. Dostarczone ambulanse muszą spełniać normy Unii Europejskiej (znak CE) z zakresu bezpieczeństwa użytkowania i poziomu emisji spalin, musi być wolny od wad technicznych, niezarejestrowane i nieobciążone prawami osób lub podmiotów trzecich, muszą być dopuszczony do obrotu i stosowania, gotowe do podjęcia działalności medycznej bezpośrednio po przekazaniu go zamawiającemu, muszą być zgodne z wymaganiami określonymi w SWZ, rok produkcji pojazdu bazowego i zabudowy medycznej 2023 rok, z minimalnym przebiegiem (tzw. przebieg techniczny).