Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn. „Wymiana urządzeń przejazdowych typu SPA-1 i SPA-2 na terenie PKP PLK S.A. Zakładu Linii Kolejowych w Skarżysku - Kamiennej na linii kolejowej nr 22, 25, 77” realizowanego w ramach Projektu Poprawa bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych
Referenznummer der Bekanntmachung: 0223/IZ22GM/15543/03966/23/P
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung: