Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka tří endoskopických sestav, resp. souborů kompletního endoskopického vybavení, které vzájemnou technologickou návazností komponent a funkčně sloučených celků, musí sloužit k provádění diagnosticko-terapeutických výkonů v gastroenterologii. Poptávaný předmět plnění musí splňovat technickou specifikaci uvedenou v příloze č. 2 ZD. Současně zadavatel požaduje záruční servis přístrojů po dobu 2 let a dále pak provádění pozáručního servisu po dobu 2 let po ukončení záruční lhůty.