Valamennyi rész esetén: M2.
Szakemberek esetén csatolni kell:
— a szakemberek saját kezűleg aláírt szakmai önéletrajza, az adott szakember szakmai tapasztalatára és az értékelés körében megajánlott szakember többlettapasztalatára vonatkozó adatokkal, olyan részletezettséggel, hogy abból egyértelműen derüljön ki az előírt alkalmassági feltételeknek való megfelelés és az értékelés körében tett megajánlás teljesülése,
— a szakemberek végzettségét, képzettségét igazoló oklevél (diploma) másolata, az M2)5.b) pont szerinti szakember esetén a gyártói minősítés másolata,
— a szakemberek által saját kezűleg aláírt rendelkezésre állási nyilatkozat,
— AT nyilatkozatát, amely az alábbiakat tartalmazza: az alk. köv. ajánlati felhívás szerinti pontját, szakember nevét, szakemberrel jogviszonyban álló GSZ nevét, a szakember jogviszonya a megjelölt GSZ-szel (EKR űrlap).
M1) Alkalmatlan az ajánlattevő amennyiben nem rendelkezik az eljárást megindító felhívás feladásától visszafelé számított három évben (36 hónapban) az előírásoknak és a szerződésnek megfelelően teljesített az alábbi referenciával:
2. a 2. rész vonatkozásában legalább 2 fő, minimum középfokú végzettségű műszerész szakemberrel, aki rendelkezik legalább 1 év szakmai tapasztalattal üzemeltetés támogatási területen, mely során legalább 50 db automata, közúti ÚT 2.1.-109-2004 vagy ÚT 2.1.-109-2009 előírásnak megfelelő működésű forgalomszámláló állomás üzemeltetés támogatását is végezte,
5. az 5. rész vonatkozásában legalább 3 fő szakemberrel, melyből
a) egy fő, minimum középfokú végzettségű szakemberrel, aki rendelkezik 1 év szakmai tapasztalattal üzemeltetés támogatási területen, melyben legalább 20 db SDH optikai node és 1 db SDH felügyeleti központ üzemeltetés támogatását is végezte
b) egy fő felsőfokú végzettségű, Cisco gyártói CCIE Routing and switching minősítéssel rendelkező szakemberrel, aki rendelkezik 1 év szakmai tapasztalattal üzemeltetés támogatási területen, mely során legalább 130 db Cisco típusú hálózati eszköz üzemeltetés támogatását is végezett, és
c) egy fő felsőfokú végzettségű szakemberrel, aki rendelkezik 1 év szakmai tapasztalattal üzemeltetés támogatási területen, mely során Forgalom Irányító Rendszer üzemeltetés támogatását is végezte.
M1 alkalmassági követelményhez fogalmak:
Közút: 19/1994. (V. 31.) KHVM rendelet 2. §-a alapján.
"folyamatos működésű": 7x24 óra működésű.
M1 és M2.: Cisco típusú hálózati eszközök: távolról menedzselhető switch és router eszközök.