Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Извъртване доставка на хранителни продукти за нуждите на детскнте ясли и детските кухни, разположени на територията на Район “Централен”- Община Пловдив в пет обособени позиции
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Извъртване доставка на хранителни продукти за нуждите на детскнте ясли и детските кухни, разположени на територията на Район “Централен”- Община Пловдив в пет обособени позиции, а именно: Обособена позиция №1 „Доставка на мляко и млечни продукти”; Обособена позиция №2 „Доставка на месо, риба и яйца”, Обособена позиция №3 „Доставка на пресни плодове и зеленчуци”; Обособена позиция №4 „Доставка на пакетирани хранителни продукти”; Обособена позиция № 5 „Доставка на стерилизирани и преработени плодове и зеленчуци”
Възложителят прилага открита процедура по чл. 18, ал. 1, т. 1 от ЗОП за възлагане на обществена поръчка на стойност по чл. 20, ал. 1, т. 1, буква "б" от ЗОП.