Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
Referenznummer der Bekanntmachung: 2616.29.2023.EM
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30213100 Tragbare Computer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
W ramach zamówienia postępowanie zostało podzielone na 3 części:
Część 1 Notebooki przebadane klasy II
Część 2 Notebooki z napędem optycznym przebadane klasy II
Część 3 Dostawa sprzętu informatyki (monitory, dyski SSD, HDD i karty sieciowe)
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Notebooki przebadane klasy II
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Notebook NB(acF) - Ilość sztuk w ramach zamówienia podstawowego 900, zamówienie opcjonalne do 458
Notebooki z napędem optycznym przebadane klasy II
Los-Nr.: 2
Notebook NB(acf) z napędem optycznym (zamówienie gwarantowane 100 sztuk, zamówienie opcjonalne do 50 sztuk)