Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Serwis i rozbudowa urządzeń HDS
Referenznummer der Bekanntmachung: DZZK/32/DZU/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pogwarancyjnego serwisu technicznego dla posiadanych przez Zamawiającego produktów (sprzętu i oprogramowania) HDS (Hitachi Data Systems) wraz z rozbudową.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia podstawowego jest świadczenie usługi pogwarancyjnego serwisu technicznego dla posiadanych przez Zamawiającego produktów (sprzętu i oprogramowania) HDS zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 3 OPZ, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiotem zamówieni objętego prawem opcji jest rozbudowa posiadanych przez Zamawiającego produktów (sprzętu i oprogramowania) HDS, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 4 OPZ, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ