Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie dystrybucji energii elektrycznej dla Miasta i Gminy Bierutów i jej jednostek organizacyjnych na rok 2023
Numero di riferimento: IR.2710.20.2022.JP
II.1.2)Codice CPV principale09300000 Elettricità, riscaldamento, energia solare e nucleare
II.1.4)Breve descrizione:
1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie dystrybucji energii elektrycznej do obiektów wymienionych w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 i 2 do SWZ.
2.Miasto i Gmina Bierutów – Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu niżej wymienionych jednostek:
1)Zakład Gospodarki Komunalnej w Bierutowie,
2)Ośrodek Kultury i Sportu w Bierutowie,
3)Przedszkole Miejskie w Bierutowie,
4)Szkoła Podstawowa w Bierutowie,
5)Szkoła Podstawowa w Zbytowej,
6)Szkoła Podstawowa w Wabienicach.
3.Miasto i Gmina Bierutów oraz wyżej wymienione jednostki organizacyjne, będą zawierać odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie dystrybucji energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ – oświetlenie uliczne
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari09300000 Elettricità, riscaldamento, energia solare e nucleare
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
1.Część 1 zamówienia – kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie dystrybucji energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ – oświetlenie uliczne:
Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2023 r. do 31.12.2023 r. wynosi: 520 938 kWh.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym integralną część niniejszego SWZ.
3.Zamawiający informuje, że proces zmiany sprzedawcy odbywa się po raz kolejny.
4.Sposób wypowiedzenia umów – umowy nie wymagają wypowiedzenia. Ważność umów upływa z dniem 31.12.2022 r.
5.Informacja o zmianach ceny w okresie trwania umowy – Zamawiający nie przewiduje zmiany ceny jednostkowej netto podczas trwania umowy, poza zmianami ogólnie obowiązujących przepisów prawa.
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie dystrybucji energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 2 do SWZ – pozostałe obiekty
Lotto n.: 2
1.Część 2 zamówienia – kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie dystrybucji energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 2 do SWZ – pozostałe obiekty:
Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2023 r. do 31.12.2023 r. wynosi: 954 437 kWh.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym integralną część niniejszego SWZ.