Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup informačno – komunikačných technológií a príslušného spotrebného materiálu
Referenznummer der Bekanntmachung: 07814/2022/ODDVO-008
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodanie tovaru učebnej pomôcky pre žiakov SPŠ Jozefa Murgaša v Banskej Bystrici: 3D tlačiareň pre tlač viacerými a tvrdými materiálmi v rámci projektu Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša Banská Bystrica - Moderné vzdelávacie technologické centrum pre podporu digitalizácie priemyslu, ktoré je spolufinancované z integrovaného regionálneho operačného programu.
Súčasťou zákazky sú všetky náklady priamo aj nepriamo súvisiace s predmetom zákazky (doprava tovaru na miesto dodania, balné a všetky ostatné súvisiace náklady uchádzača v zmysle týchto SP a ich príloh, najmä prílohy č. 1 SP Kúpna zmluva.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30232110 Laserdrucker
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: