Lieferungen - 562556-2023
Polen-Zielona Góra: Büromöbel
2023/S 180-562556
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa i montaż mebli fabrycznie nowych do Siedziby OReg AMW Zielona Góra
Referenznummer der Bekanntmachung: DZP-OZ.2610.358.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39130000 Büromöbel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli fabrycznie nowych do Siedziby OReg AMW Zielona Góra. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
2. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV).
39130000-2 Meble biurowe
39130000-3 Meble
39150000-8 Meble różne
3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: