Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wielokrotna umowa ramowa o usługi z ponownym otwarciem procedury konkursowej o świadczenie usług doradczych w zakresie opracowywania i wdrażania reform strukturalnych w państwach członkowskich UE
Numer referencyjny: SRSS/2018/01/FWC/002
II.1.2)Główny kod CPV79000000 Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
II.1.4)Krótki opis:
Świadczenie usług doradczych (w celu wsparcia opracowywania i/lub wdrażania reform) w jednym państwie członkowskim lub w większej liczbie państw członkowskich w jednej dziedzinie lub w kilku spośród następujących kategorii:
— zarządzanie i administracja publiczna,
— administrowanie przychodami i zarządzanie finansami publicznymi,
— rozwój i otoczenie przedsiębiorczości,
— rynek pracy, edukacja, ochrona zdrowia i usługi społeczne,
— sektor finansów i dostęp do finansowania.
Wsparcie może wymagać ukierunkowanej wiedzy fachowej z dziedzin takich jak na przykład: zdrowie, podatki, energia, ochrona środowiska. Będzie ono finansowane głównie w ramach Programu wspierania reform strukturalnych (ostatnio zmienione rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/825).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 100 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV75000000 Usługi administracji publicznej, obrony i zabezpieczenia socjalnego
79000000 Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
II.2.4)Opis zamówienia:
Zob. adres internetowy w pkt I.3).
Base jurídica:
Diretiva 2014/24/UE
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Contrato-quadro múltiplo de serviços com relançamento de concurso para a prestação de serviços de consultoria para o desenvolvimento e implementação de reformas estruturais nos Estados-Membros da UE
Número de referência: SRSS/2018/01/FWC/002
II.1.2)Código CPV principal79000000 Serviços a empresas: direito, comercialização, consultoria, recrutamento, impressão e segurança
II.1.4)Descrição resumida:
Prestação de serviços de consultoria (de apoio à conceção e/ou implementação de reformas) em um ou mais dos Estados-Membros em uma ou várias das seguintes categorias setoriais:
— governação e administração pública,
— administração de receitas e gestão das finanças públicas,
— crescimento e ambiente empresarial,
— mercado laboral, educação, saúde e serviços sociais,
— setor financeiro e acesso a financiamento.
O apoio poderá requerer especialização direcionada em áreas tais como, por exemplo, saúde, tributação, energia, ambiente e será financiado principalmente pelo PARE [Regulamento (UE) 2017/825 do Parlamento Europeu e do Conselho, tal como alterado].
II.1.5)Valor total estimadoValor sem IVA: 100 000 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)75000000 Serviços relacionados com a administração pública, a defesa e a segurança social
79000000 Serviços a empresas: direito, comercialização, consultoria, recrutamento, impressão e segurança
II.2.4)Descrição do concurso:
Ver endereço de internet disponibilizado no ponto I.3).