Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Upphandling nr 1 inom polisens Dynamiska inköpssystem, Dis, avseende inköp av truckar inklusive tillhörande service
Referenznummer der Bekanntmachung: A304.853/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42415200 Kraftkarren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42415200 Kraftkarren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
562621-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Truckar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Referensnummer: A304.853/2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42415200 Truckar
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen