Lieferungen - 562631-2023
Rumänien-București: Geflügel
2023/S 180-562631
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
PRODUSE ALIMENTARE (piept de pui dezosat, carnati cabanos, crenvursti de pui, smantana min 10% grasime, lapte consum UHT 1,5%, lapte consum UHT 3,5%, faina de grau alba si varza)
Referenznummer der Bekanntmachung: 4364594202261
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15112000 Geflügel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Acord cadru de furnizare produse alimentare (piept de pui dezosat, carnati cabanos, crenvursti de pui, smantana min 10% grasime, lapte consum UHT 1,5%, lapte consum UHT 3,5%, faina de grau alba si varza) - conform caietului de sarcini/specificatiilor tehnice
Autoritatea contrctanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, in a 10 a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor
NOTA: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la sectiunea I.1 din Fisa de date. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Lapte de consum UHT 1,5%
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
15511210 UHT-Milch
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Lapte de consum UHT 1,5% - conform caietului de sarcini/specificatiilor tehnice
cant AC min 900 litri/ max 12.000 litri
cant CS min 300 litri/ max 4.000 litri
Faina de grau alba
Los-Nr.: 7
15612100 Weizenmehl
Faina de grau alba - conform caietului de sarcini/specificatiilor tehnice
cant AC min 300 kg/ max 6.000 kg
cant CS min 100 kg/ max 2.000 kg
Varza
Los-Nr.: 8
03221410 Kohl
Varza - conform caietului de sarcini/specificatiilor tehnice
cant AC min 900 kg/ max 24.000 kg
cant CS min 300 kg/ max 8.000 kg
Smantana minim 10% grasime
Los-Nr.: 4
15512200 Rahm mit hohem Fettgehalt
Smantana minim 10% grasime - conform caietului de sarcini/specificatiilor tehnice
cant AC min 900 kg/ max 18.000 kg
cant CS min 300 kg/ max 6.000 kg
Crenvursti de pui
Los-Nr.: 3
15130000 Fleischerzeugnisse
Crenvursti de pui - conform caietului de sarcini/specificatiilor tehnice
cant AC min 900 kg/ max 15.000 kg
cant CS min 300 kg/ max 5.000 kg
Lapte de consum UHT 3,5%
Los-Nr.: 6
Lapte de consum UHT 3,5% - conform caietului de sarcini/specificatiilor tehnice
cant AC min18.000 litri/ max 300.000 litri
cant CS min 6.000 litri/ max 100.000 litri
Carnati cabanos
Los-Nr.: 2
15131130 Würste
Carnati cabanos - conform caietului de sarcini/specificatiilor tehnice
cant AC min 600 kg/ max 9.000 kg
cant CS min 200 kg/ max 3.000 kg
Piept de pui dezosat
Los-Nr.: 1
Piept de pui dezosat - conform caietului de sarcini/specificatiilor tehnice
cant AC min 900 kg/ max 21.000 kg
cant CS min 300 kg/ max 7.000 kg