Dienstleistungen - 562684-2023
Finnland-Kuopio: Bewachungsdienste
2023/S 180-562684
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Aulapalvelut ja vartiointi, AEL Amiedu Oy
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79713000 Bewachungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
AEL-Amiedu Oy:n Valimotie tie 8:n ja Strömberginkuja 3:n (Helsinki) toimipisteiden aulapalvelu- ja vartiointi. Sopimuskausi on toistaiseksi voimassa oleva 1.1.2024 alkaen.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: